Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

 
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Національний університет цивільного захисту України запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться 19 травня 2022 року на базі Національного університету цивільного захисту України.
Мета конференції: обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.
До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя. У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій. Мова конференції – українська та англійська. Бажаючим взяти участь до 1 березня 2022 року необхідно надіслати матеріали доповідей та інші документи, оформлені відповідно до вимог, на електронну пошту Оргкомітету конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Правила оформлення тез наведені на сайті конференції: http://pesconf.nuczu.edu.ua/.
ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ
Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2022) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, будуть опубліковані окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus.
 
Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог видавництва. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції. Вимоги до оформлення статей викладені за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua/uk/vazhlyvi-daty. Зверніть увагу на додатковий напрям у науковій програмі конференції – «Polymer chemistry», «Surface chemistry and adsorption», «Crystallography», «Materials science», «Testing of materials».
 
Відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності,
кафедра пожежної профілактики в населених пунктах