Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

 

Національний університет цивільного захисту України одинадцятий рік поспіль є базовим закладом вищої освіти з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека (Цивільний захист)».

Навчально-виховний процес у Національному університеті цивільного захисту України забезпечують 20 кафедр. Науковий потенціал – це 50 докторів наук, 32 професора, 186 докторів філософії та кандидатів наук. В університеті працює найбільша кількість докторів і кандидатів наук України з профільних спеціальностей (пожежна безпека та цивільний захист). Цей потужний науковий потенціал у повній мірі забезпечує якісний навчально-виховний процес та науково-дослідну (інноваційну) діяльність вишу.

Наразі в Національному університеті цивільного захисту України функціонують п’ять факультетів: цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, соціально-психологічний, пожежної безпеки, техногенно-екологічної безпеки, а також відокремлений структурний підрозділ університету – Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Для курсантів, студентів і співробітників університету надається безкоштовний цілодобовий доступ до мережі Іnternet. У навчальному закладі постійно проводяться роботи з покращення науково-дослідної бази та фонду бібліотеки.

В університеті функціонує єдина в Україні спеціалізована вчена рада з розгляду докторських дисертацій зі спеціальності 21.06.02 «Пожежна безпека». Протягом роботи даної спеціалізованої вченої ради захищено 11 докторських та понад 80 кандидатських дисертацій. За період роботи спеціалізованої вченої ради зі спеціальності 21.02.03 «Цивільний захист» захищено 5 докторських та 9 кандидатських дисертацій.

 


Контакти

Телефони:

(057) 707-34-90

(097) 647-86-88

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94