Керівництво ДСНС провело зустріч із координаторами проєктів ПРООН

Сьогодні пройшла зустріч керівництва ДСНС з представниками Програми розвитку ООН.

Серед питань, які піднімалися під час зустрічі, - посилення потенціалу ДСНС у сфері гуманітарного розмінування, зміцнення логістичних спроможностей Служби порятунку та перспективи співпраці з ПРООН в напрямку модернізації Державного центру управління у надзвичайних ситуаціях.

ПРООН вже працює над тим, щоб підтримати ДСНС у сфері гуманітарного розмінування: в рамках спільного проєкту заплановано забезпечення чотирьох піротехнічних розрахунків спеціальним майном та обладнанням на загальну суму близько 625 тис доларів. Разом з цим, враховуючи величезний обсяг завдань, які стоять перед піротехніками ДСНС, ця співпраця має поглиблюватися.

Також українська Служба порятунку звернулася з проханням до ПРООН допомогти з впровадженням сучасної інформаційної логістичної системи в органах і підрозділах ДСНС. 

Одним із ключових завдань ДСНС, як було наголошено під час зустрічі, є створення сучасного державного центру управління в надзвичайних ситуаціях, який забезпечить комплексний підхід для оперативного збору, аналізу і узагальнення інформації, прийняття управлінських рішень, як у поточних, так і в надзвичайних ситуаціях, створить міжвідомчу систему координації, реагування та надання інформації органам влади та суспільству.

За офіційними матеріалами сайту ДСНС