на головну
укррусангл
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Актуальні теми

29 жовтня 2016 року в університеті відбудеться День відкритих дверей

29 жовтня в університеті відбудеться День відкритих дверей

Запрошуємо на навчання!

Перелік спеціальностей та спеціалізацій:
  • - Цивільна безпека (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці, Управління у сфері ЦЗ, Попередження та ліквідація НС, Менеджмент ОП та техногенної безпеки, Експертиза ОП та професійних ризиків)
  • - Пожежна безпека (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Профілактика пожеж)
  • - Екологія (Екологічна безпека)
  • - Хімічні технології та інженерія (Радіаційний та хімічний захист)
  • - Психологія (Екстремальна та кризова психологія)
  • - Публічне управління та адміністрування (Державне управління у сфері ЦЗ)
Ректор НУЦЗУ Садковий В.П.
Ректор НУЦЗУ
генерал-лейтенант
служби цивільного захисту
Садковий
Володимир Петрович

НовиниВідеоRSS

23 вересня 2016, 11:27

ЗНО-2017. УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗМІНИ ТА НОВОВЕДЕННЯ

ЗНО-2017. УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗМІНИ ТА НОВОВЕДЕННЯ
Новий раунд зовнішнього незалежного оцінювання в Україні проводитиметься вже вдесяте. Наступного року ЗНО відбудеться з незначними змінами, які обіцяють зробити цей процес в країні й області зокрема більш організованим. Тести пройдуть пізніше - з 23 травня по 16 червня. Із 3 по 12 липня — додаткова сесія. Реєстрація на ЗНО - із 6 лютого до 17 березня. Всі подробиці на сайті НУЦЗУ від директора Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. 
23 вересня 2016, 10:57

Цікава і корисна інформація для екологів та фахівців з охорони праці про інноваційні технології у світі бджільництва

Цікава і корисна інформація для екологів та фахівців з охорони праці про інноваційні технології у світі бджільництва
Харківські бджолярі Ізюмської ферми адаптували під себе новітню австралійську технологію. За допомоги рухомих пластикових рамок та спеціальних трубок, які вставляють прямісенько у вулик, збирають мед за лічені хвилини, при цьому зовсім не турбують працьовитих комах. Як працюють модернізовані вулики та скільки коштує фермерам нова технологія – дізнавалася журналіст Лариса Кошеварова разом з  інформагентством «Колес ТВ».  
23 вересня 2016, 10:30

Тетяна Довбій: Від успішності адаптації курсантів та студентів перших курсів багато в чому залежить подальша професійна кар’єра і особистісний розвиток майбутнього спеціаліста

Тетяна Довбій: Від успішності адаптації курсантів та студентів перших курсів багато в чому залежить подальша професійна кар’єра і особистісний розвиток майбутнього спеціаліста
Працівники відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи, психологи, науково-педагогічні працівники НУЦЗУ щороку велику увагу приділяють адаптації курсантів і студентів саме перших курсів. «Граніт» науки для першокурсників  – найважчий, а перший інтелектуальний іспит для майбутніх рятувальників - сесія -   подія випробувальна.  Наразі  є слушна нагода обговорити питання виховного процесу і психологічні особливості адаптації курсантів перших курсів з заступником начальника відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи підполковником служби цивільного захисту Тетяною Довбій.
22 вересня 2016, 16:08

Відкрите семінарське заняття з навчального курсу «Психологія сексуальності»

Відкрите  семінарське заняття з навчального курсу «Психологія сексуальності»

22 вересня доктор психологічних наук, професор кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України Балабанова Л.М. провела відкрите семінарське заняття з курсу «Психологія сексуальності» з теми «Структурно-процесуальна робота з жертвами насилля».

22 вересня 2016, 09:34

В НУЦЗУ підбили підсумки спартакіади 2015-2016 та урочисто відкрили спартакіаду 2016-2017

В НУЦЗУ підбили підсумки спартакіади 2015-2016 та урочисто відкрили спартакіаду 2016-2017

21 вересня на навчально-спортивному комплексі Національного університету цивільного захисту України підбили підсумки спартакіади 2015-2016 та урочисто відкрили спартакіаду 2016-2017.

21 вересня 2016, 09:36

Проведення курсу навчання з головами профспілок та керівниками підприємств енергетики і електротехнічної промисловості

Проведення курсу навчання з головами профспілок  та керівниками підприємств енергетики і електротехнічної промисловості

Протягом п’яти днів на базі Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України був проведений курс навчання з головами профспілок  та керівниками підприємств енергетики і електротехнічної промисловості. Лекції читала викладач кафедри психології діяльності особливих умовах  Національного університету цивільного захисту України  Гура С.О.

21 вересня 2016, 09:33

В НУЦЗУ відбулась VІІ конференція студентського самоврядування

В НУЦЗУ відбулась VІІ конференція студентського самоврядування

20 вересня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулась VІІ конференція студентського самоврядування навчального закладу.

20 вересня 2016, 14:20

В НУЦЗУ поповнюється скарбничка славних традицій

В НУЦЗУ поповнюється скарбничка славних традицій

Протягом багатьох років команди КВН Національного університету цивільного захисту України брали участь у міських і загальнодержавних іграх, де ставали фіналістами, переможцями та володарями багатьох кубків і нагород. Це такі команди, як «ЧС», «По форме», «1 – 01» та «Украинские спасатели».

19 вересня 2016, 14:11

21 вересня у Національному університеті цивільного захисту України підведуть підсумки спартакіади 2015-2016 та урочисто відкриють спартакіаду 2016-2017

21 вересня у Національному університеті цивільного захисту України підведуть  підсумки спартакіади 2015-2016 та урочисто відкриють спартакіаду 2016-2017
21 вересня в Національному університеті цивільного захисту України підведуть підсумки спартакіади 2015-2016  навчального року та урочисто відкриють спартакіаду 2016-2017 рр. На заході будуть присутніми керівники  Харківської обласної державної адміністрації,  директори Департаментів  ХОДА, керівництво ХОО ФСТ «Динамо», відомі спортсмени, працівники НУЦЗУ, курсанти, студенти та ветерани навчального закладу. На захід запрошені представники ЗМІ.
сторінка 1

Програмні тренажери

Програмні тренажериВ університеті вже кілька років ведуться роботи зі створення програмних тренажерів по формуванню навичок прийняття рішень при ліквідації різних надзвичайних ситуацій.
Детальніше

Очищення влади

 

Віртуальний тур

Відгуки роботодавців та випускників

Центри підготовки до ЗНО

 

Відео про університет

Рейтинги

Консолідований рейтинг ВНЗ України Рейтинг вузів від ЮНЕСКО Рейтинг МОНМС Рейтинг Компас Рейтинг Webometrics 

Спецпроекти

Науково-освітній портал навчальних закладів МНС України

Випускники НУЦЗУ

Гордість НУЦЗУ

17 квітня - День пожежної охорони

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...

Філософія Чорнобиля

Я пишаюся тим, що я українець

O tempora, o mores

Державні закупівлі

профорієнтаційна робота

^ Наверх